Přejít k hlavnímu obsahu

Výstavy

Mezinárodní výstava Praha, 29. 10. 2016

Na podzimní výstavu s námi vyrazila už jen Jůlinka. Setkali jsme se se svým odchovancem z vrhu A Montym. Mezi patnácti přihlášenými Pembroky jsme si vedli skvěle.

Jůlinka se krásně předvedla (od minule jsme na tom zapracovali) a získala od ruského rozhodčího Dmitry Mamontova ohodnocení V1, CAJC a nakonec i BOJ (Best of Juniors):

„Výborného typu, správného formátu, velmi dobrá přední linie, správné proporce hlavy, výborné postavení končetin.“

Mezinárodní výstava České Budějovice, 8. 10. 2016

Na podzimní Budějovice bylo přihlášeno celkem 14 Pembroků a slovenská paní rozhodčí MVDr. Gabriela Ridarčíková posuzovala s elegancí a úsměvem, uměla poradit (s nezbednou Jůlinkou) a hodnotila kvality psa i přes jeho horší předvedení.

Ríša byl ve třídě veteránů ohodnocen známkou V1 s posudkem:

„8,5 let, výborná kondice, pěkná hlava, výborná horní linie, výborná hloubka hrudníku, výborné předhrudí, dobré zaúhlení, velmi dobrý pohyb.“

Národní výstava Klatovy, 11. 6. 2016

V Klatovech jsme se sešli v „ohromujícím“ počtu 12 přihlášených Pembroků. Setkali jsme se s naším odchovancem z vrhu A Montym. A opravdu jsme zabodovali! Posuzoval holandský rozhodčí Dick Rutten.

Monty nastoupil ve třídě otevřené a postupně získal ocenění V1, CAC, Národní vítěz.

Ríša nastoupil ve třídě veteránů, kde se skvěle prezentoval a získal ocenění V1:

"Osmiletý pes výborného typu a dobré velikosti. Hlava dobrá, oči by měly být blíž u sebe. Výborná kvalita srsti, přijatelný pohyb."

Krajská výstava Staňkov, 8. 5. 2016

Na domácí výstavě jako vždy vládla příjemná atmosféra, sešli jsme se s kamarádkou Lenkou a její fenkou Bróňou a později podpořili její dceru Kačku při soutěži v juniorhandlingu. Ríša byl jediný pes, poprvé nastoupil ve třídě veteránů a sklidil obdiv pana rozhodčího MVDr. Františka Šimka, který ho ocenil známkou V1, Vítěz třídy veteránů:

„Výborný rámec, dobrý typ, výborná prezentace, ve skvělé výstavní kondici.“

Krajská výstava Staňkov, 8. 5. 2015

KV Staňkov 2015Další ročník staňkovské výstavy jsme absolvovali cvičně, nastávající matku Bětku nechali doma a přijeli si "zasoupeřit" s naším odchovancem. Ve skutečnosti hlavně popovídat, užít si klidnou atmosféru krajské výstavy a potěšit se zájmem lidí o naše krásné plemeno.